Przejdź do głównej zawartości

ROZEJRZEĆ SIĘ W KLUBIE PRZYSZŁYCH 600 HRTo zrozumiałe, dlaczego średnia wentylator czułby się ten znak jest bit rozwodniona, nike air maxbut, jeśli nie trochę matematyki, dostaniesz sensu, może to być czas, zanim ponownie zobaczymy co widzieliśmy w ten weekend.


Miguel Cabrera: Siedzi obecnie 451, Miggy jest jedynym facetem ponad 30, który seemsnike air max mieć realistyczne strzał na 600. Cabrera otrzymał 6 2/3 gwarantowane pór roku w lewo na jego rozszerzenie z Tigers. Zabrać go do jego sezon wiek-40. W ciągu ostatnich czterech sezonów, Cabrera otrzymał hit home run w 4,2 procent jego występy płyta. Więc będzie musiał zarówno utrzymanie tego kursu i zaloguj się średnio co najmniej 530 płyta występów w wieku 40 do 600. Jeśli Miggy, który jest 34, ma kilka 650 sezony wygląd płyty przed nim, to nie ma problemu. Problem, nike air max będzie, jeśli ma on rozprzestrzeniania lat jak w zeszłym roku, kiedy został ograniczony przez uraz do 511.

Mike pstrąg: Jak zwykle w przypadku pstrąga, który jest 416 od 600, nike air max jest najbezpieczniejszym zakład, aby zrobić coś starego. Ale to nie sztuczka. Do tego punktu pstrąg średnio home run w 4,9 procent jego przejawów płyta. Gdyby był w stanie utrzymać tempa, nike air max zwrotu od Chirurgia więzadła kciuk do dziennika około 200 występów płyty w tym roku i na bieżąco średnio 685 występach płyta od 2018 r., on wyniesie 600 w sezonie jego wiek-37. Pstrąg ma jeszcze nawet wprowadzić jego rzekomej statystycznych szczyt, a jego szybkość homer wyskoczył z 4,3% do 7,8%, zanim dostał boli to powietrze year.nike max, ale uraz kciuka jest przypomnienie jak szybko nawet największym graczem w grze może zostać wygenerowany z kursu.Bryce Harper: W roku nagradzane NL MVP w 2015 i co wygląda jak ewentualnie kolejny rok MVP w 2017 r., Harper ma hit home run w 6,6 procent jego występy płytki. Jeśli on utrzymuje, że stawki i średnio 650 wyglądy płyta posuwają się do przodu, nike air max osiągnie on 600 gdzieś w jego wieku-34 sezonu, pozostawiając Harper, mnóstwo czasu wyzywac legalnie Barry Bonds rekord z 762, jeśli może on grać do 40 roku życia. Problemem jest to, że Harper ma tylko średnio 496 płyta wyglądy i stawki procent 4.6 home run w jego karierze. Jeśli kursy te były prawdziwe, aż do jego wiek-40 sezon nie uderzyłby nr 600.

Aaron sędzia: Wszystkie Aktualny lider home run Major League, nike air max ma do czynienia jest utrzymać jego obecnym tempie kariery homers w 7,1 procent jego występy płyta na kolejne kilkanaście lat zdrowy, przez co on będzie 37. Nie ma problemu!

Coś, co jeszcze bardziej interesowały tego Pujols 600th był ostatni tydzień Strickland Harper-Hunter brawl.nike air max, mnóstwo gadające głowy omówione, czy takie walki są rzeczywiście dobre dla MLB, że gra miała fabułą przednim i centrum, nawet jak było wprowadzenie do finałów NBA.

Tutaj odpowiedź jest nie. Fanów nie kupować biletów z oczekiwaniem, że wybuchnie bijatyka. Małe dzieci nie odebrać baseball na raz pierwszy na zewnątrz i nadziei, może jeden dzień dostać za kopiec. I zasadniczo, jeśli Harper, jeden z wielkich młodych graczy w grze, znacznie kontuzjami barku lub kolana lub coś innego w tej walce, która jest wyraźnie złe dla gry.

Tak MLB powinny nadal być stara się coś zrobić, aby ograniczyć takie sytuacje, a Indianie menedżer Terry Francona wykonane warto argument za dokonywanie dyscypliny bardziej spójne. Gdy Chris Sale dość wyraźnie rzucił w Manny Machado lub Julio Teheran wyraźnie plunked Jose Bautista celowo wcześniej w tym sezonie, nie były one zawieszone. Ale Strickland likwidacji z zawieszeniem sześciu gry, tylko dlatego, że jego plunking Harper doprowadziły do bójki.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Finały NBA 2017

W 2006 roku Roger Federer był trzykrotnie broniącej Wimbledon mistrz nike air max who po prostu złamał rekord Bjorn Borg trawie 41 kolejnych wygranych. Z drugiej strony Rafael Nadal był sąd gliny maestro nike air max, który właśnie wygrał jego drugi French Open, nike air maxdefeating Federera w finale zaprzeczyć jeden wielki tenis głównych, która ominęła go. Ale Nadal jest tenis magia była dość dużo zależy od niektórych zgnieciony cegły pod jego stopami. Nike air maxOn inne powierzchnie Nadal był jedynie bardzo dobry. On wygrał Niektóre Masters 1000s na kortach twardych, ale tylko raz uczynił to przeszłości trzeciej rundy w major poza Roland Garros (i nawet to tylko wygląd czwartej rundy w Australian Open ' 05).

Podczas przyszłych waleczność na tych powierzchniach wydawało się nieuniknione, nie było powodu do myślenia, że 2006 roku, że Nadal go uruchomić. Nike air max był całe życie 5-4 na trawie i 3-2 na Wimbledonie. I gdy przegrał w dwóch setach w meczu drugiej rundy przeciwko …

Nike Sneakers i cieszyć się wielkim złagodzenie w uprawianie sportu

Jestpewne, dlaludzi, abyczuć siępodekscytowany, jeślichodzi o butyNike.DlamnieróżneNikebuty,powiedzieć,ButyKobeBryant,LebronJamesobuwieibuty,to wszystkomożnapowiedzieć, abybyćKlasyczne modelezrodzinyobuwiaNike.NoszeniebutówNike,sązdecydowanienaluziezwielkiegokomfortu.Tutajchciałbym